Mecenasi Rajdu Rzeszowskiego

News40

MARMA 30. Rajd Rzeszowski nie mógłby się odbyć bez wsparcia wielu firm i instytucji, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.

Sponsorem tytularnym jest oczywiście firma MARMA Polskie Folie, która w 2021 roku obchodzi jubileusz 30-lecia swojej działalności.

– Ten nasz firmowy jubileusz w bardzo harmonijny sposób zbiega się z trzydziestą edycją Rajdów Rzeszowskich. Bardzo cieszy mnie ta symboliczna koincydencja liczb. Zauważam w tym dobrą wróżbę i z niej wywodzę przekonanie, że oba te trzydziestolecia, i spółki MARMA, i Rajdów Rzeszowskich, upłyną pod znakiem sukcesów – mówi Marta Półtorak, Prezes Zarządu MARMA Polskie Folie.

Rajd Rzeszowski odbywa sie także dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Rzeszowa, Samorządu Województwa Podkarpackiego oraz firm Handlopex i BorgWarner, które już od wielu lat znajdują się w gronie naszych sponsorów głównych. Nieprzerwana relacja z wieloletnimi mecenasami rajdu umacnia w nas wiarę, że sport jest ważnym elementem życia każdego z nas.

Dziękujemy za wsparcie i obecność także naszym partnerom: hotelowi Hilton Garden Inn Rzeszów, galerii Millenium Hall, Politechnice Rzeszowskiej, marce Łomża, firmie Van Pur oraz Restauracji Lord Jack.

Za pomoc jesteśmy wdzięczni także samorządom: Województwa Podkarpackiego, Urzędowi Miasta Rzeszowa, Starostwom Powiatowym w Rzeszowie, Strzyżowie, Dębicy i Ropczycach, Urzędom Miejskim w Boguchwale, Pilźnie i Sędziszowie Małopolskim oraz Urzędom Gmin Lubenia, Niebylec, Jodłowa, Czudec i Wielopole Skrzyńskie.

Słowa podziękowania kierujemy także do współorganizatorów największej imprezy motorsportowej w tej części Polski: Klubowi SOS PZMOT oraz Auto Klubowi Košice.

Spotkajmy się wszyscy w sierpniu na MARMA 30. Rajdzie Rzeszowskim! Będzie się działo!

Polecane