Oficjalny Informator Rajdu Rzeszowskiego

SuperOes_42_v9-1

Nakładem Automobilklubu Rzeszowskiego, we współpracy z wydawnictwem Feniks Media, ukazał się informator 27. Rajdu Rzeszowskiego.

Oprócz szczegółowej części informacyjnej, związanej z samą imprezą (obszerny przewodnik po trasie, lista zgłoszeń), jest również zaproszenie dla dziewcząt do udziału w rzeszowskiej eliminacji „The Girls on Track” – kartingowej akcji pod auspicjami FIA oraz PZM, zachęcającej młode kobiety do aktywnego uczestnictwa w sportach motorowych. Informator przynosi też wspomnienie o niedawno zmarłym inż. Jerzym Matelowskim, wybitnej postaci polskiego przemysłu oponiarskiego oraz zasłużonym działaczu sportu samochodowego.

Oprócz tego wydawnictwo zawiera wiele publikacji, związanych z krajowym sportem rajdowym. Czytelnicy znajdą obszerne teksty, analizujące bieżącą sytuację w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i w MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, jak również o osiągnięciach polskich załóg w imprezach międzynarodowych.

Informator przynosi też artykuły o najdłuższych odcinkach specjalnych w historii naszych rajdów, o rozgrywanych w latach międzywojennych mistrzostwach Polski w jeździe automobilowej oraz o ważnych publikacjach internetowych i książkowych, dotyczących historii naszego sportu samochodowego. Zdjęcia z archiwum Automobilklubu Rzeszowskiego przypominają o półwieczu próby sportowej, rozegranej w centrum Rzeszowa w ramach 28. Rajdu Polski.

Informator jest bezpłatnie kolportowany w najważniejszych punktach rajdu. Jest także dostępny w wersji online: INFORMATOR

SuperOes_42_v9-1

Polecane