Specjalna oferta Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów

News26

Hilton Garden Inn Rzeszów **** to nowoczesny hotel zlokalizowany w centrum Rzeszowa, tuż przy rzeszowskim rynku. Czterogwiazdkowy obiekt oferuje 101 eleganckich, komfortowych pokoi (w tym 2 przestronne apartamenty), 8 sal konferencyjnych, bogato wyposażone centrum fitness, cigar room oraz bezpłatny parking podziemny ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych.

Na pierwszym piętrze hotelu znajduje się Restauracja The Garden Grille & Bar serwująca autorskie dania kuchni regionalnej i międzynarodowej, która jest doskonałym miejscem na spotkania biznesowe, rodzinne lub w gronie przyjaciół. Bar zlokalizowany jest na antresoli i oferuje szeroki wybór win oraz alkoholi. Relaksując się przy kominku po ciężkim dniu można skosztować naszych specjałów przygotowanych przez profesjonalnych baristów i barmanów!

Przestronność wnętrz i bogate zaplecze konferencyjne Hilton Garden Inn Rzeszów **** pozwala na komfortową organizację wydarzeń firmowych oraz uroczystości okolicznościowych liczących nawet kilkaset osób.
 

Hilton Garden Inn Rzeszów oferuje preferencyjne ceny noclegów:

  • 250 PLN brutto – pokój 1-osobowy z wliczonym śniadaniem
  • 299 PLN brutto – pokój 2-osobowy z wliczonym śniadaniem


HASŁO: RAJD RZESZOWSKI 2020


W celu dokonania rezerwacji, prosimy o kontakt:
reservation@hgi.rzeszow.pl / +48 17 770 00 00
 

W odpowiedzi na pandemię koronawirusa i po analizie wskazań oraz niezbędnych konsultacjach z odpowiednimi globalnymi oraz lokalnymi instytucjami służby zdrowia (w tym Światową Organizacją Zdrowia i amerykańskim Centrum Kontroli i Prewencji Chorób) opracowaliśmy dodatkowe środki, dzięki którym nasze procedury czystości i higieny są jeszcze bardziej rygorystyczne.

Sieć Hilton aktywowała również lokalne i globalne zespoły reagowania kryzysowego, które zapewniają całodobowe wsparcie wszystkim hotelom oraz są w stanie bezzwłocznie zareagować w przypadku potwierdzonego zarażenia koronawirusem w dowolnym naszym obiekcie, a także wprowadza we wszystkich obiektach sieci unikalny program Hilton CleanStay™. Dzięki temu programowi jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Gościom bezpieczny pobyt od momentu zameldowania do wymeldowania.

 

Polecane