Zawodnicy

 

Rajdowy Puchar Europy FIA ERT

DOKUMENTY


 

 

ZGŁOSZENIA


 

 

 

TABLICA OGŁOSZEŃ


Wirtualna Tablica Ogłoszeń jest dostępna także w aplikacji „Sportity” na telefonach i tabletach. Aplikację „Sportity” można pobrać z Google Play lub AppStore. Aby wyświetlić Wirtualną Tablicę Ogłoszeń w aplikacji, należy użyć hasła 30RALLYRZESZOWERT. Powiadomienia wysyłane przez aplikację poinformują o opublikowaniu nowego dokumentu.

FIA CEZ / ProfiAuto Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski (RSMP) / Rajdowe Mistrzostwa Słowacji

DOKUMENTY


 

 

ZGŁOSZENIA


 

 

 

TABLICA OGŁOSZEŃ


Wirtualna Tablica Ogłoszeń jest dostępna także w aplikacji „Sportity” na telefonach i tabletach. Aplikację „Sportity” można pobrać z Google Play lub AppStore. Aby wyświetlić Wirtualną Tablicę Ogłoszeń w aplikacji, należy użyć hasła 30RALLYRZESZOWRSMP. Powiadomienia wysyłane przez aplikację poinformują o opublikowaniu nowego dokumentu.

MOTUL Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski (HRSMP)

DOKUMENTY


 

 

ZGŁOSZENIA


 

 

 

TABLICA OGŁOSZEŃ


Wirtualna Tablica Ogłoszeń jest dostępna także w aplikacji „Sportity” na telefonach i tabletach. Aplikację „Sportity” można pobrać z Google Play lub AppStore. Aby wyświetlić Wirtualną Tablicę Ogłoszeń w aplikacji, należy użyć hasła 30RALLYRZESZOWHRSMP. Powiadomienia wysyłane przez aplikację poinformują o opublikowaniu nowego dokumentu.

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska (RSMŚl)

DOKUMENTY


 

 

ZGŁOSZENIA


 

 

 

TABLICA OGŁOSZEŃ


Wirtualna Tablica Ogłoszeń jest dostępna także w aplikacji „Sportity” na telefonach i tabletach. Aplikację „Sportity” można pobrać z Google Play lub AppStore. Aby wyświetlić Wirtualną Tablicę Ogłoszeń w aplikacji, należy użyć hasła 7RAJDRZESZOWIAK. Powiadomienia wysyłane przez aplikację poinformują o opublikowaniu nowego dokumentu.

FILMY ONBOARD: